sobota, Grudzień 16, 2017

email: kontakt@monitorbiz.pl

tel. 555 344 123

MonitorBiz.pl


MonitorBiz.pl współpracuje z wieloma partnerami z Europy (m.in. Austria, Holandia, Niemcy, Czechy, Słowenia, Wielka Brytania, Litwa) realizując wspólnie projekty adresowane zarówno do firm jak i osób fizycznych, których łączy wspólny cel, którym jest rozwój biznesu. Współpraca ta pozwala na wymianę doświadczeń z partnerami z innych krajów oraz wykorzystanie tych doświadczeń na polskim rynku. Podejmujemy działania na rzecz utworzenia sieci współpracy z jednostkami naukowo-badawczymi i przedsiębiorcami w celu promowania efektywnego korzystania przez przedsiębiorców z możliwości promocji konkretnej firmy, biznesu, produktu czy usługi .

Czym się zajmujemy:

dziennikarstwo informacyjneDziennikarstwo informacyjne

90 % klientów wyszukuje informacji na temat firm, produktów czy usług w internecie. Dlatego tworzymy wzmianki, notatki i artykułu na temat działalności szeroko pojętego biznesu.

Wizytówka Firmowa

Wizytówka Firmowa

Udzielamy informacji na kluczowe pytania zadawane przez Twoich przyszłych klientów tworząc profesjonalną wizytówkę firmową.

myśl globalnie działaj lokalnie przy działaniach reklamowychRealizujemy projekty polskie i międzynarodowe

w szerokim zakresie tematycznym

Wspieramy przedsiębiorczośćWspieramy przedsiębiorczość

za pomocą nowoczesnych portali analitycznych dzieląc się wiedzą z zakresu IT i funkcjonowania rynku

Doradzamy, konsultujemy i opiniujemyDoradzamy, konsultujemy i opiniujemy

strategiczną i bieżącą działalność przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i jednostek administracji publicznej oraz samorządowej