sobota, Grudzień 16, 2017

opinieJesteśmy zespołem posiadającym wiedzę i doświadczenie zdobywane przez lata współpracy przy projektach dla małych i dużych firm i klientów.

Sprawdzony proces realizacji

Doświadczony zespół oraz wysokie standardy działania zapewnią sprawny proces realizacji promocji Twojego Biznesu w Internecie. Zapewniamy wsparcie merytoryczne oraz technologiczne na każdym etapie projektu umożliwiające osiągnięcie założonych celów marketingowych.

Research

Analiza biznesowa

Cele

Identyfikacja wymagań

Akceptacja

Uruchomienie oraz stała obsługa Twojej obecności w sieci

  • Wyszukiwarka internetowa
  • Marketing interentowy

 Obszary działania

Promocja biznesu (produktów i usług )

Skuteczne narzędzia

Napisanie artykułu poprzedzone jest analizą wymagań klienta i określeniem jego potrzeb w zakresie funkcjonalności oraz innych biznesowych aspektów budowanego wizerunku marketingowego. Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, a praca nad nim przebiega zgodnie ze sprawdzonym sposobem realizacji. Zespół dziennikarzy wykonuje zadania w oparciu o nowoczesne narzędzia, które pozwalają na skuteczną pracę zespołu na rzecz Twojej Firmy.

Profesjonalizm i doświadczenie

Współpraca z danym klientem lub firmą oparta jest na komunikacji i zaufaniu na każdym etapie projektu. Tworzymy kompleksowe rozwiązania zarówno dla dużych korporacji, jak i małych firm, w oparciu o konsultacje oraz dopasowanie realizacji do potrzeb klienta. Pierwsze efekty naszych działań można zauważyć w przeciągu kilku tygodni od rozpoczęcia projektu. Pozwala to na bieżącą korektę założeń, a w rezultacie spełnienie wszystkich wymagań klienta.

Unikalna e-wizytówka

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dopasowując projekt wizualny do charakteru działalności klienta. Naszym celem jest tworzenie wizytówek nowoczesnych, przejrzystych i czytelnych. Przy projektowaniu kierujemy się zasadą tworzenia atrakcyjnych wizualnie kreacji, spójnych z wizerunkiem klienta. Chcemy aby nasze wpisy wyglądały atrakcyjnie i działały sprawnie niezależnie od urządzenia i wielkości ekranu Twojego klienta.

Długofalowa współpraca i bezpieczeństwo

Wykorzystywane oprogramowania i technologie, zapewniają bezpieczeństwo w zakresie korzystania z naszych produktów. Dane na temat Twojej Firmy są w pełni bezpieczne i w przeciwieństiwe do zagranicznej konkurencji nie przekazujemy informacji dalej. Zapewniamy długofalową współpracę i obsługę klienta dostępną praktycznie całą dobę. Umożliwiamy skuteczną promocję i reklamę twoich produktów, usług czy szeroko pojętego biznesu oraz wsparcie w zakresie rozwoju firmy, a także natychmiastową reakcję w rozwiązywaniu problemów.

1. Dodaj firmę

2. Otrzymasz od nas materiały do nauki przed warsztatami oraz zadanie do wykonania, które potwierdzą, że w pełni skorzystasz uczestnicząc w warsztatach.

3. Całodniowe warsztaty przygotują Cię do samodzielnej pracy w omawianym zakresie

4. Po warsztatach otrzymasz od nas materiały naukowe oraz jedno zdanie domowe, po wykonaniu którego wyślemy do Ciebie certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności