Adres: Światowida 17, 03-144 Warszawa

Godziny otwarcia: 

Dzisiaj otwarte · 10:00–22:00
Telefon: 22 812 84 84

Galeria Północna

Galeria Północna, pierwsze od 10 lat, nowoczesne centrum handlowe czwartej generacji w Warszawie. Z myślą o aktywnych, lubiących zakupy i dobrą rozrywkę klientach, Galeria Północna łączy bogatą ofertę handlową z relaksem w przestrzeni miasta. Elementy takie, jak ogród na dachu, plenerowa siłownia i skate park, miejsca zabaw dla dzieci czy place z fontannami i elementami małej architektury, idealnie wpisują obiekt w zielony charakter północnej części Warszawy.

Na powierzchni około 64 000 m2. Galeria Północna oferuje ponad 200 sklepów, butików i pop-up store’ów flagowych polskich i zagranicznych marek. Wśród najemców znajdują się zarówno dobrze znane i lubiane sieci, jak i marki debiutujące w Polsce czy w Warszawie. Ofertę galerii uzupełniają pełnowymiarowy hipermarket Carrefour, 11-salowe kino Cinema City, nowoczesny klub fitness Calypso oraz placówka Enel-Med. Galeria Północna odpowiada na potrzeby związane z nowoczesnym stylem życia, dlatego w obiekcie dostępnych jest także ponad 20 lokali gastronomicznych, renomowane salony świadczące usługi z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki oraz liczne punkty usługowe. Galeria Północna posiada także jeden z najlepiej monitorowanych i tym samym najbezpieczniejszy parkingów wśród centrów handlowych w stolicy. Wszystkie przestrzenie dla samochodów wyposażone są w system Park Assist, ułatwiający parkowanie i odszukanie auta.

Galeria Północna to pierwszy obiekt w stolicy zaprojektowany z troską o środowisko. Potwierdza to certyfikat LEED (Leadership in Energy & Environmental Design) przyznawany budynkom, które pozwalają na oszczędność zasobów i mają pozytywny wpływ na zdrowie mieszkańców. To także pierwszy obiekt w Warszawie, który inspiruje sztuką. W centralnym punkcie Galerii Północnej wznosi się najwyższa w Polsce, 22-metrowa rzeźba „Wir” autorstwa Oskara Zięty, jednego z najbardziej znanych rodzimych projektantów i designerów. Przed galerią znajduje się też fontanna i podświetlana rzeźba kinetyczna. Wszystkie te atrakcje i wiele innych niespodzianek czeka na naszych gości w Galerii Północnej!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSalon Orange – Galeria Północna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here